Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys 12U D2 9v9 East
Date: 2/17,2/24,3/3,3/9,3/10,3/23,3/24,3/30,4/5,4/6,4/7,4/20,4/21,4/27,4/28
Venue: SANSOM SPORTS COMPLEX (EST)
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
PCSC- Cookeville
Highland Park(Chattanooga)
ALLIANCE PARK
EASTMAN PARK @ HORSE CREEK
BEARDEN ADAPTIVE
CAMP JORDAN
Brackets: All Brackets

Boys 12U D2 9v9 West
Date: 2/25,3/10,3/17,3/24,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/19,4/27,4/28
Venue: WCSC
MOSS WRIGHT
HERITAGE SOCCER COMPLEX
Drakes Creek
RSSC
TED RHODES METRO CENTER (CST)
Brackets: All Brackets

Boys 12U D3 9v9 East
Date: 2/24,2/25,3/2,3/6,3/23,3/24,3/29,3/30,4/6,4/7,4/12,4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/5
Venue: Academy Park Knoxville
LAKESHORE PARK
WCSC
REDOUBT FUTBOL COMPLEX
Greater Cleveland Soccer Complex
HYSA
RSSC
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
BEARDEN ADAPTIVE
Shackelford Ridge Park
Brackets: All Brackets

Boys 12U D3 9v9 West
Date: 1/28,2/24,2/25,2/28,3/2,3/3,3/9,3/17,3/22,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/21,4/26,4/27,4/28,5/3,5/5
Venue: Orchard Bend Park
HYSA
RSSC
VULCAN MATERIALS SOCCER COMPLEX (Wilson United)
Ridley Park
W.L. ANDERSON SPORTS COMPLEX
WCSC
Brackets: All Brackets

Boys 12U D1 11v11 East
Date: 3/30,4/6,4/7,4/12,4/20,4/27,4/28
Venue: ALLIANCE PARK
RSSC
CAMP JORDAN
CHATTANOOGA CHRISTIAN (EST)
CSLA
Brackets: All Brackets

Boys 12U D1 11v11 West
Date: 3/4,3/9,3/17,3/30,4/6,4/7,4/12,4/14,4/15,4/27,4/28,4/29,5/3
Venue: MRSC (CST)
MOSS WRIGHT
RSSC
HYSA
WC JOHNSON
Freeman Park
E.S. ROSE COMPLEX
St Marys (Memphis)
WCSC
Brackets: All Brackets

Boys 12U D2 11v11
Date: 2/10,2/18,2/24,2/25,3/2,3/3,3/10,3/16,3/23,3/24,3/30,4/5,4/6,4/7,4/12,4/13,4/14,4/19,4/20,4/21,4/26,4/27,4/28,5/3
Venue: TBD
MAYOR BOB LEONARD PARK
SANSOM SPORTS COMPLEX (EST)
Friendship Christian School
HERITAGE SOCCER COMPLEX
MOSS WRIGHT
RSSC
ENSWORTH HIGH SCHOOL
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY
Liberty Park
VULCAN PARK (EST)
Energy Solutions
Oak Ridge HS
WCSC
Drakes Creek
Lebanon Soccer Complex
DUER SOCCER COMPLEX
HYSA
Brackets: All Brackets

Boys 12U D3 11v11
Date: 2/10,3/3,3/15,3/23,3/24,4/6,4/7,4/13,4/20,4/27
Venue: Lonsdale Sports Complex
HERITAGE SOCCER COMPLEX
SRSP
ENSWORTH HIGH SCHOOL
UTK RecSports Field Complex - Sutherland
LAKESHORE PARK
Brackets: All Brackets

Boys 13U Div 1
Date: 2/10,2/11,2/25,3/24,4/3,4/6,4/7,4/13,4/14,4/21,4/28
Venue: RSSC
CSLA
CROCKETT PARK
HYSA
CHATTANOOGA CHRISTIAN (EST)
WCSC
Brackets: All Brackets

Boys 13U Div 2 East
Date: 3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/13,4/20,4/21,4/27,5/5
Venue: CAMP JORDAN
PCSC- Cookeville
POPE JOHN PAUL II (CST)
WEBB (CST)
VULCAN PARK (EST)
Friendship Christian School
Brackets: All Brackets

Boys 13U Div 2 West
Date: 2/9,2/24,3/1,3/22,3/23,3/24,3/27,4/7,4/13,4/14,4/19,4/27
Venue: RSSC
Academy Park- Franklin
PROGRESS PARK (CST)
MRSC (CST)
SRSP
WCSC
Drakes Creek
CROCKETT PARK
Brackets: All Brackets

Boys 13U Div 3 Central
Date: 2/24,3/2,3/3,3/10,3/15,3/22,3/24,3/29,4/5,4/6,4/13,4/14,4/20,4/21,4/26,4/27,4/28
Venue: RSSC
CROCKETT PARK
PCSC- Cookeville
SRSP
Friendship Christian School
Brackets: All Brackets

Boys 13U Div 3 East
Date: 2/4,2/23,2/24,2/25,3/3,3/23,3/30,4/6,4/7,4/13,4/20,4/21,4/26,4/27,5/4
Venue: ALLIANCE PARK
Watt Road
BURLEY STADIUM @ GREENVILLE HS (EST)
CSLA
MC FEE (EST)
UTK RecSports Field Complex - Sutherland
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
Winged Deer Park
ELIZABETHTON HS
CAMP JORDAN
Brackets: All Brackets

Boys 13U Div 3 West
Date: 3/1,3/23,3/27,3/30,4/4,4/6,4/7,4/10,4/12,4/13,4/14,4/19,4/27,4/28
Venue: MRSC (CST)
Franklin Christian Academy
TBD
Drakes Creek
Liberty Park
MOSS WRIGHT
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON
Orchard Bend Park
WCSC
Brackets: All Brackets

Boys 14U Div 1
Date: 8/20,8/27,8/30,9/1,9/2,9/10,9/19,9/22,9/23,9/24,9/30,10/7,10/15,10/21,10/22,11/4,11/19,12/9,3/2,3/3,3/24,3/29,4/5,4/6,4/7,4/11,4/13,4/14,4/19,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5
Venue: Virtual TBD
PROGRESS PARK (CST)
MRSC (CST)
Drakes Creek
SRSP
ENSWORTH HIGH SCHOOL
HYSA
RSSC
WCSC
CROCKETT PARK
WC JOHNSON
MOSS WRIGHT
Brackets: All Brackets

Boys 14U Div 2 East
Date: 2/10,2/24,2/25,3/1,3/2,3/3,3/9,3/17,3/22,3/23,3/24,3/29,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/17,4/19,4/20,4/21,4/26,4/27
Venue: Dragon Stadium
TBD
ALLIANCE PARK
MAYOR BOB LEONARD PARK
CAMP JORDAN
FRANKLIN ROAD ACADEMY (CST)
RIFLE RANGE AYSO COMPLEX (EST)
Friendship Christian School
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
Green Hill HS
Orchard Bend Park
CSLA
PCSC- Cookeville
RSSC
CHATTANOOGA CHRISTIAN (EST)
Brackets: All Brackets

Boys 14U Div 2 West
Date: 2/24,2/25,3/1,3/8,3/9,3/10,3/15,3/17,3/23,3/24,3/30,4/5,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5
Venue: PROGRESS PARK (CST)
Franklin Christian Academy
MRSC (CST)
RSSC
WCSC
JLRA
SRSP
HERITAGE SOCCER COMPLEX
Ridley Park
MOSS WRIGHT
PCSC- Cookeville
CROCKETT PARK
WC JOHNSON
Brackets: All Brackets

Boys 14U Div 3 Central
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/17,3/23,3/24,3/30,4/5,4/6,4/7,4/10,4/12,4/13,4/21,4/22,4/26,4/27,4/28,5/3
Venue: ENSWORTH HIGH SCHOOL
RSSC
SRSP
Friendship Christian School
Drakes Creek
Green Hill HS
HYSA
MOSS WRIGHT
POPE JOHN PAUL II (CST)
Brackets: All Brackets

Boys 14U Div 3 East
Date: 2/24,2/25,3/2,3/3,3/16,3/22,3/23,3/24,3/30,4/5,4/13,4/18,4/20,4/21,4/23,4/27,4/28,5/4
Venue: Orchard Bend Park
SANSOM SPORTS COMPLEX (EST)
Greater Cleveland Soccer Complex
TOMMY SCHUMPERT PARK (EST)
EASTMAN PARK @ HORSE CREEK
CHATTANOOGA CHRISTIAN (EST)
KATIE HUNTER FIELDS (EST)
Energy Solutions
VULCAN PARK (EST)
Brackets: All Brackets

Boys 14U Div 3 West
Date: 3/1,3/20,3/21,3/24,3/26,3/27,3/30,4/3,4/6,4/7,4/13,4/14,4/24,4/27,4/28,5/3
Venue: MRSC (CST)
HOUSTON MIDDLE SCHOOL (CST)
CROCKETT PARK
HERITAGE SOCCER COMPLEX
RSSC
WCSC
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY
Brackets: All Brackets

Girls 12U D1 9v9
Date: 2/10,3/9,3/10,4/6,4/7,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4
Venue: Highland Park(Chattanooga)
RSSC
HERITAGE SOCCER COMPLEX
WCSC
ALLIANCE PARK
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
BEARDEN ADAPTIVE
Brackets: All Brackets

Girls 12U D2 9v9
Date: 3/3,3/8,3/22,3/24,4/6,4/7,4/13,4/19,4/27,4/28,5/4
Venue: REDOUBT FUTBOL COMPLEX
Drakes Creek
WCSC
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
Orchard Bend Park
Brackets: All Brackets

Girls 12U D3 9v9 Blue
Date: 2/25,3/2,3/9,3/30,4/5,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28
Venue: VULCAN PARK (EST)
RSSC
HYSA
Milt Dickens Park
Drakes Creek
ALLIANCE PARK
WCSC
Brackets: All Brackets

Girls 12U D3 9v9 Red
Date: 3/2,3/3,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/11,4/13,4/14,4/21,4/27,4/28
Venue: MOSS WRIGHT
HERITAGE SOCCER COMPLEX
RSSC
VULCAN MATERIALS SOCCER COMPLEX (Wilson United)
Orchard Bend Park
ALLIANCE PARK
WCSC
HYSA
Brackets: All Brackets

Girls 12U D1 11v11
Date: 3/2,3/3,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/12,4/13,4/20,4/26,4/27,4/28,5/4
Venue: MRSC (CST)
Oakland High School
RSSC
MOSS WRIGHT
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY
CROCKETT PARK
Drakes Creek
Hardin Valley Academy(Knox)
TBD
WCSC
Brackets: All Brackets

Girls 12U D2 11v11
Date: 3/3,3/21,3/23,3/24,4/3,4/6,4/7,4/12,4/13,4/20,4/21,5/4
Venue: TRINITY CHRISTIAN ACADEMY
Independence High School
RSSC
Friendship Christian School
MRSC (CST)
TBD
WCSC
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON
MAYOR BOB LEONARD PARK
South Doyle High School
Brackets: All Brackets

Girls 12U D3 11v11
Date: 3/3,3/23,3/24,3/30,4/6,4/12,4/13,4/20,4/21,4/27,4/28
Venue: TOMMY SCHUMPERT PARK (EST)
RSSC
TBD
UTK RecSports Field Complex - Sutherland
JLRA
MAYOR BOB LEONARD PARK
Brackets: All Brackets

Girls 13U Div 1
Date: 2/24,2/25,3/3,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4
Venue: CSLA
Drakes Creek
St Marys (Memphis)
CROCKETT PARK
HERITAGE SOCCER COMPLEX
MAYOR BOB LEONARD PARK
UTK RecSports Field Complex - Sutherland
HOUSTON MIDDLE SCHOOL (CST)
HYSA
RSSC
CHATTANOOGA CHRISTIAN (EST)
MOSS WRIGHT
ALLIANCE PARK
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
Evangelical Christian School
Brackets: All Brackets

Girls 13U Div 2 East
Date: 2/10,2/24,2/25,3/1,3/2,3/3,3/24,3/30,4/5,4/6,4/7,4/12,4/13,4/19,4/20,4/21,4/26,4/28,5/4
Venue: Dragon Stadium
RSSC
UTC Intramural Complex
SANSOM SPORTS COMPLEX (EST)
CAMP JORDAN
RINGGOLD HIGH SCHOOL (EST)
WCSC
Watt Road
CHATTANOOGA CHRISTIAN (EST)
MAYOR BOB LEONARD PARK
ROCKY TOP SPORTS WORLD (EST)
ALLIANCE PARK
Energy Solutions
MC FEE (EST)
KATIE HUNTER FIELDS (EST)
Lonsdale Sports Complex
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
Brackets: All Brackets

Girls 13U Div 2 West
Date: 3/1,3/2,3/9,3/10,3/23,3/24,3/30,4/5,4/6,4/7,4/12,4/14,4/19,4/20,4/21,4/27,4/28,5/3,5/4,5/5
Venue: MRSC (CST)
POPE JOHN PAUL II (CST)
RSSC
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY
Nolensivlle High School
WCSC
CROCKETT PARK
Drakes Creek
Orchard Bend Park
Brackets: All Brackets

Girls 13U Div 3 East
Date: 2/25,3/2,3/3,3/24,4/5,4/6,4/7,4/12,4/20,4/21,4/26,4/28,5/4
Venue: GREENVILLE HIGH SCHOOL (EST)
MAYOR BOB LEONARD PARK
ALLIANCE PARK
REDOUBT FUTBOL COMPLEX
Friendship Christian School
RSSC
Shackelford Ridge Park
CAMP JORDAN
Brackets: All Brackets

Girls 13U Div 3 West
Date: 3/22,4/7,4/13,4/14,4/19,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5
Venue: MRSC (CST)
HERITAGE SOCCER COMPLEX
W.L. ANDERSON SPORTS COMPLEX
Triple Creek Park
Drakes Creek
MOSS WRIGHT
HOUSTON MIDDLE SCHOOL (CST)
FRANKLIN COUNTY HS (CST)
Brackets: All Brackets

Girls 14U Div 1
Date: 11/19,1/27,1/28,2/24,2/25,3/1,3/2,3/3,3/9,3/16,3/17,3/23,3/24,3/29,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/19,4/20,4/27,4/28,5/3,5/4,5/5
Venue: Virtual TBD
RSSC
ALLIANCE PARK
CSLA
WCSC
HYSA
MAYOR BOB LEONARD PARK
MOSS WRIGHT
PCSC- Cookeville
CHATTANOOGA CHRISTIAN (EST)
CROCKETT PARK
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON
Drakes Creek
DUER SOCCER COMPLEX
St Marys (Memphis)
MRSC (CST)
Brackets: All Brackets

Girls 14U Div 2 East
Date: 2/16,2/17,2/25,3/1,3/2,3/9,3/10,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/12,4/14,4/19,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5
Venue: MAYOR BOB LEONARD PARK
ALLIANCE PARK
CAMP JORDAN
POPE JOHN PAUL II (CST)
EASTMAN PARK @ HORSE CREEK
CHATTANOOGA CHRISTIAN (EST)
RSSC
Drakes Creek
Orchard Bend Park
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
UTK RecSports Field Complex - Sutherland
Brackets: All Brackets

Girls 14U Div 2 West
Date: 3/1,3/17,3/20,3/23,3/24,4/6,4/7,4/12,4/13,4/14,4/21,4/26,4/27,4/28,5/3
Venue: MRSC (CST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON
HYSA
HERITAGE SOCCER COMPLEX
RSSC
WCSC
CROCKETT PARK
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY
PROGRESS PARK (CST)
Brackets: All Brackets

Girls 14U Div 3
Date: 2/24,2/25,3/2,3/3,3/9,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/12,4/19,4/21,4/27,4/28,5/3,5/4
Venue: Triple Creek Park
RSSC
MOSS WRIGHT
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON
REDOUBT FUTBOL COMPLEX
VULCAN PARK (EST)
RHEA COUNTY HIGH SCHOOL (EST)
WCSC
Drakes Creek
Friendship Christian School
TOMMY SCHUMPERT PARK (EST)
Brackets: All Brackets

Girls 15U Div 1
Date: 2/10,2/11,2/17,2/23,2/24,2/25,2/28,3/1,3/2,3/3,3/5,3/6,3/23,3/24,3/28,3/30,4/3,4/6,4/7,4/10,4/13,4/14,4/17,4/20,4/21,4/27,4/28,5/3,5/4,5/5
Venue: WC JOHNSON
CSLA
RSSC
Blackman High School
WCSC
Oakland High School
UTK RecSports Field Complex - Sutherland
Orchard Bend Park
CHATTANOOGA CHRISTIAN (EST)
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY
HOUSTON MIDDLE SCHOOL (CST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON
Brackets: All Brackets

Girls 15U Div 2 East
Date: 2/10,2/25,3/2,3/3,3/8,3/30,4/5,4/6,4/7,4/13,4/14,4/19,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5
Venue: MAYOR BOB LEONARD PARK
Drakes Creek
Triple Creek Park
PCSC- Cookeville
RSSC
JLRA
CROCKETT PARK
Brackets: All Brackets

Girls 15U Div 2 West
Date: 2/11,2/24,2/25,3/3,3/24,3/27,3/28,4/6,4/7,4/10,4/13,4/14,4/17,4/18,4/20,4/21,4/23,4/27,4/28,5/3
Venue: POPE JOHN PAUL II (CST)
RSSC
Evangelical Christian School
MRSC (CST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY
Orchard Bend Park
HERITAGE SOCCER COMPLEX
Liberty Park
PROGRESS PARK (CST)
WCSC
Brackets: All Brackets

Girls 15U Div 3
Date: 2/16,2/17,2/24,2/25,3/2,3/3,3/17,3/22,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/19,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5
Venue: MAYOR BOB LEONARD PARK
REDOUBT FUTBOL COMPLEX
Ridley Park
Greater Cleveland Soccer Complex
JLRA
SRSP
TOMMY SCHUMPERT PARK (EST)
Pleasant View Park
UTK RecSports Field Complex - Sutherland
WCSC
Friendship Christian School
RSSC
TBD
Brackets: All Brackets

Girls 16U Div 1
Date: 2/3,2/24,2/28,3/9,3/10,3/17,3/20,3/23,3/24,3/28,3/30,4/3,4/4,4/13,4/14,4/19,4/20,4/21,4/25,4/27,4/28,5/2,5/4,5/5
Venue: RSSC
MAYOR BOB LEONARD PARK
Drakes Creek
Evangelical Christian School
HERITAGE SOCCER COMPLEX
WC JOHNSON
MOSS WRIGHT
MRSC (CST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON
CROCKETT PARK
St. Georges Independent School
Brackets: All Brackets

Girls 16U Div 2
Date: 1/28,2/10,2/11,2/17,2/24,2/25,3/2,3/3,3/9,3/10,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/17,4/19,4/20,4/27,4/28,5/2
Venue: RSSC
MAYOR BOB LEONARD PARK
Blackman High School
Drakes Creek
POPE JOHN PAUL II (CST)
WCSC
MOSS WRIGHT
EASTMAN PARK @ HORSE CREEK
Orchard Bend Park
TOMMY SCHUMPERT PARK (EST)
UTK RecSports Field Complex - Sutherland
CROCKETT PARK
Brackets: All Brackets

Girls 16U Div 3
Date: 3/2,3/16,3/17,3/24,4/6,4/14,4/20,4/25,4/27,5/4
Venue: Blackman High School
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY
MRSC (CST)
Friendship Christian School
MC FEE (EST)
RSSC
JLRA
UTK RecSports Field Complex - Sutherland
PCSC- Cookeville
Brackets: All Brackets

Girls 17U Div 1
Date: 2/4,2/17,2/18,2/24,2/25,3/2,3/3,3/9,3/10,3/17,3/24,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28
Venue: POPE JOHN PAUL II (CST)
FRANKLIN ROAD ACADEMY (CST)
St Marys (Memphis)
Oakland High School
MOSS WRIGHT
RSSC
ENSWORTH HIGH SCHOOL
MAYOR BOB LEONARD PARK
CSLA
Drakes Creek
RINGGOLD HIGH SCHOOL (EST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON
WCSC
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY
Brackets: All Brackets

Girls 17U Div 2
Date: 2/3,2/17,2/24,2/25,3/2,3/3,3/7,3/8,3/10,3/16,3/22,3/23,3/24,3/30,4/3,4/5,4/6,4/7,4/9,4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/2
Venue: MRSC (CST)
RSSC
WCSC
MAYOR BOB LEONARD PARK
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON
SRSP
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY
WC JOHNSON
HYSA
ALLIANCE PARK
PROGRESS PARK (CST)
UTK RecSports Field Complex - Sutherland
CROCKETT PARK
Brackets: All Brackets

Girls 17U Div 3
Date: 3/2,3/3,3/17,3/24,3/30,4/5,4/7,4/12,4/14,4/18,4/28
Venue: TOMMY SCHUMPERT PARK (EST)
HERITAGE SOCCER COMPLEX
Ridley Park
Oak Ridge HS
RSSC
TBD
CROCKETT PARK
Brackets: All Brackets

Girls 18U Div 1
Date: 2/24,3/2,3/3,3/10,3/17,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/21
Venue: RSSC
HERITAGE SOCCER COMPLEX
CSLA
MRSC (CST)
Blackman High School
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON
TBD
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
Harding Acedemy(Memphis)
Brackets: All Brackets

Girls 18U Div 2
Date: 2/24,3/3,3/23,4/6,4/7,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5
Venue: JLRA
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON
Lincoln County High School
RSSC
Friendship Christian School
UTK RecSports Field Complex - Sutherland
EASTMAN PARK @ HORSE CREEK
MAYOR BOB LEONARD PARK
Brackets: All Brackets

Girls 19U Div 1
Date: 3/23,3/24,4/14,4/20,4/27,4/28
Venue: RSSC
PROGRESS PARK (CST)
PCSC- Cookeville
Brackets: All Brackets

Girls 19U Div 2
Date: 2/25,3/1,3/3,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/10,4/13,4/14,4/19,4/24,4/28,5/3
Venue: WCSC
MRSC (CST)
POPE JOHN PAUL II (CST)
PROGRESS PARK (CST)
CROCKETT PARK
Drakes Creek
Brackets: All Brackets

Girls 18U/19U Div 3
Date: 2/17,2/22,2/25,3/2,3/17,3/23,3/24,3/25,3/30,4/5,4/14,4/20,4/21,4/25,4/28,5/4
Venue: RHEA COUNTY HIGH SCHOOL (EST)
CSLA
UTK RecSports Field Complex - Sutherland
TOMMY SCHUMPERT PARK (EST)
CHATTANOOGA CHRISTIAN (EST)
Greater Cleveland Soccer Complex
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
Brackets: All Brackets