Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
12U Boys Division 1
Date: 8/22,8/28,9/5,9/11,9/12,9/25,9/26,10/1,10/2,10/3,10/10
Venue: Cleveland T. Grimes Soccer Complex
SMYRNA ROTARY SOCCER PARK (CST)
CROCKETT PARK (CST)
NORTH PARK (CST)
RSCSC (CST)
JLRA (CST)
WCSC (CST)
Brackets: All Brackets

12U Boys Division 2
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/5,9/11,9/12,9/19,9/25,9/29,10/2,10/20,10/22,10/23
Venue: PCSC- Cookeville
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
US CELLULAR (EST)
WCSC (CST)
MOSS WRIGHT (CST)
SMYRNA ROTARY SOCCER PARK (CST)
Drakes Creek (CST)
RSCSC (CST)
MADISON PARK (CST)
Brackets: All Brackets

12U Boys Division 3
Date: 8/15,8/21,9/2,9/12,9/17,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/21,10/22
Venue: HERITAGE SOCCER COMPLEX
PCSC- Cookeville
MIDDLE VALLEY SOCCER COMPLEX (EST)
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
Delaware Complex (Rc3)
RSCSC (CST)
US CELLULAR (EST)
WCSC (CST)
DUER SOCCER COMPLEX (CST)
Highland Park(Chattanooga)
Brackets: All Brackets

13U Boys Division 1 East
Date: 8/29,9/1,9/5,9/24,9/25,9/26,10/20,10/23,10/24,11/3,11/6,11/7
Venue: SMYRNA ROTARY SOCCER PARK (CST)
WCSC (CST)
CROCKETT PARK (CST)
MOSS WRIGHT (CST)
Drakes Creek (CST)
Brackets: All Brackets

13U Boys Division 1 West
Date: 9/16,9/25,9/26,9/30,10/14,10/23,10/24,10/28,11/5,11/7,11/10,12/5
Venue: ENSWORTH HIGH SCHOOL (CST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON (CST)
RSCSC (CST)
LEXINGTON SOCCER COMPLEX (CST)
Blackman High School
WCSC (CST)
Mike Rose Soccer Complex
HERITAGE SOCCER COMPLEX
Brackets: All Brackets

13U Boys Division 2 East
Date: 9/3,9/4,9/10,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/1,10/2,10/17,10/24,10/27,10/30,11/6,11/28,11/29
Venue: SAMSOM SPORTS COMPLEX (EST)
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
ALLIANCE PARK (EST)
VULCAN PARK (EST)
Winged Deer Park
LA SALLE
MAYOR BOB LEONARD PARK
LAKESHORE PARK (EST)
BAYLOR (EST)
Kerr Family Soccer Complex
Brackets: All Brackets

13U Boys Division 2 West
Date: 8/22,9/11,9/19,10/2,10/10,10/24,10/31,11/6,11/7
Venue: Spring Hill High School
CROCKETT PARK (CST)
WCSC (CST)
WEBB (CST)
ENSWORTH HIGH SCHOOL (CST)
LEXINGTON SOCCER COMPLEX (CST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON (CST)
Brackets: All Brackets

13U Boys Division 2 Central
Date: 8/21,8/27,9/4,9/11,9/12,9/17,9/18,9/24,9/26,10/15,10/23,10/24,10/30,11/5,11/6,11/7,11/20
Venue: Oakland High School
Drakes Creek (CST)
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
SMYRNA ROTARY SOCCER PARK (CST)
MOSS WRIGHT (CST)
CAMP JORDAN (EST)
RSCSC (CST)
BAYLOR (EST)
Brackets: All Brackets

13U Boys Division 3 East
Date: 8/29,9/12,10/2,10/23,10/30,11/21
Venue: WCSC (CST)
PCSC- Cookeville
MAYOR BOB LEONARD PARK
Energy Solutions
Brackets: All Brackets

13U Boys Division 3 West
Date: 9/11,9/25,10/2,10/3,10/22,11/6,11/17
Venue: WCSC (CST)
Mike Rose Soccer Complex
UNION UNIVERSITY (CST)
LEXINGTON SOCCER COMPLEX (CST)
Forrest Street Park
Spring Hill High School
Brackets: All Brackets

14U Boys Division 1
Date: 9/11,9/16,9/26,10/17,10/23,10/24,11/6,11/7,11/13,11/19,12/1,12/12
Venue: MOSS WRIGHT (CST)
ENSWORTH HIGH SCHOOL (CST)
WCSC (CST)
Camp Widjiwagan
SMYRNA ROTARY SOCCER PARK (CST)
HYSA (CST)
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
MAYOR BOB LEONARD PARK
Drakes Creek (CST)
Brackets: All Brackets

14U Boys Division 2 East
Date: 8/28,9/4,9/11,9/18,9/25,10/3,10/30,11/6,11/7
Venue: VULCAN PARK (EST)
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
BAYLOR (EST)
CAMP JORDAN (EST)
ELIZABETHTON HS
RINGGOLD HIGH SCHOOL (EST)
Brackets: All Brackets

14U Boys Division 2 West
Date: 8/27,9/10,9/14,9/18,9/19,9/22,10/15,10/24,11/8
Venue: NORTH PARK (CST)
Mike Rose Soccer Complex
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON (CST)
HOUSTON MIDDLE SCHOOL (CST)
PROGRESS PARK (CST)
Brackets: All Brackets

14U Boys Division 2 Central
Date: 10/2,10/3,10/10,10/17,10/23,10/24,11/6,11/7
Venue: ENSWORTH HIGH SCHOOL (CST)
HYSA (CST)
CROCKETT PARK (CST)
Spring Hill High School
Orchard Park
MOSS WRIGHT (CST)
Brackets: All Brackets

14U Boys Division 3 East
Date: 8/29,9/4,9/11,9/18,9/25,10/2,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/13,11/19
Venue: Drakes Creek (CST)
FORT BLUFF CAMP (EST)
BAYLOR (EST)
MAYOR BOB LEONARD PARK
SAMSOM SPORTS COMPLEX (EST)
KATIE HUNTER FIELDS (EST)
EASTMAN PARK @ HORSE CREEK (EST)
RINGGOLD HIGH SCHOOL (EST)
REDOUBT FUTBOL COMPLEX (EST)
Haslam Sansom Ministry Complex
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
Brackets: All Brackets

14U Boys Division 3 West
Date: 8/28,8/29,9/4,9/11,9/25,10/1,10/2,10/3,10/9,10/10,10/23,10/24,10/31,11/5,11/12,11/14,11/19,11/21,12/4
Venue: WCSC (CST)
HERITAGE SOCCER COMPLEX
CROCKETT PARK (CST)
Ridley Park
E.S. ROSE COMPLEX
HYSA (CST)
ENSWORTH HIGH SCHOOL (CST)
JACK ALLEN SC (CST)
RSCSC (CST)
Brackets: All Brackets

15U Boys Division 1
Date: 8/14,8/15,8/17,8/21,8/22,8/28,8/29,9/5,9/7,9/9,9/10,9/11,9/12,9/16,9/18,9/23,9/24,9/25,9/26,9/28,9/29,9/30,10/2,10/3,10/5,10/7,10/10,10/12,10/16,10/17,10/18,10/20,10/23,10/24
Venue: PCSC- Cookeville
PROGRESS PARK (CST)
WCSC (CST)
Lonsdale Sports Complex
SAMSOM SPORTS COMPLEX (EST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON (CST)
Drakes Creek (CST)
ENSWORTH HIGH SCHOOL (CST)
Hoover Met Turf Complex
RSCSC (CST)
SMYRNA ROTARY SOCCER PARK (CST)
REDOUBT FUTBOL COMPLEX (EST)
EZELL PARK (CST)
Manchester Sports Complex
Blackman High School
MOSS WRIGHT (CST)
CROCKETT PARK (CST)
STATION CAMP (CST)
CAMP JORDAN (EST)
LEXINGTON SOCCER COMPLEX (CST)
Mike Rose Soccer Complex
LAKESHORE PARK (EST)
Brackets: All Brackets

15U Boys Division 2 East
Date: 8/14,8/21,8/22,8/28,8/29,9/2,9/4,9/11,9/12,9/19,9/24,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/17,10/23
Venue: PCSC- Cookeville
REDOUBT FUTBOL COMPLEX (EST)
UTC Intramural Complex
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
SAMSOM SPORTS COMPLEX (EST)
RSCSC (CST)
Wilson United
SMYRNA ROTARY SOCCER PARK (CST)
LEBANON ROTARY SOCCER COMPLEX (CST)
RINGGOLD HIGH SCHOOL (EST)
MAYOR BOB LEONARD PARK
Brackets: All Brackets

15U Boys Division 2 West
Date: 8/14,8/21,8/22,9/8,9/9,9/11,9/12,9/15,9/18,9/19,9/22,9/24,9/25,9/26,9/29,10/2,10/3,10/17,10/23
Venue: MADISON PARK (CST)
E.S. ROSE COMPLEX
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON (CST)
HYSA (CST)
MOSS WRIGHT (CST)
HOUSTON MIDDLE SCHOOL (CST)
Drakes Creek (CST)
JOHN PAUL II (CST)
St. Georges Independent School
CHRISTIAN BROTHERS (CST)
WCSC (CST)
LEXINGTON SOCCER COMPLEX (CST)
Brackets: All Brackets

15U Boys Division 3 East
Date: 9/5,9/11,9/12,9/18,9/26,10/2,10/3,10/9
Venue: MAYOR BOB LEONARD PARK
Pleasant View Park
LEBANON ROTARY SOCCER COMPLEX (CST)
Orchard Park
BAYLOR (EST)
LAKESHORE PARK (EST)
TED RHODES METRO CENTER (CST)
RINGGOLD HIGH SCHOOL (EST)
Brackets: All Brackets

15U Boys Division 3 West
Date: 8/22,8/29,9/5,9/10,9/26,10/1,10/2,10/8,10/19
Venue: WCSC (CST)
HERITAGE SOCCER COMPLEX
HYSA (CST)
Spring Hill High School
Pleasant View Park
Brackets: All Brackets

16U Boys Division 1
Date: 8/14,8/15,8/20,8/21,8/22,8/28,8/29,9/1,9/4,9/5,9/6,9/10,9/11,9/12,9/15,9/18,9/19,9/25,9/26,9/29,10/2,10/3,10/23,10/24
Venue: RSCSC (CST)
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY (CST)
CAMP JORDAN (EST)
DUER SOCCER COMPLEX (CST)
SMYRNA ROTARY SOCCER PARK (CST)
HOUSTON MIDDLE SCHOOL (CST)
ARLINGTON HIGH SCHOOL (CST)
Drakes Creek (CST)
MOSS WRIGHT (CST)
FELLOWSHIP CHURCH (CST)
LEXINGTON SOCCER COMPLEX (CST)
MAYOR BOB LEONARD PARK
HYSA (CST)
WCSC (CST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON (CST)
MONTGOMERY BELL ACADAMEY (CST)
PCSC- Cookeville
Oakland High School
Brackets: All Brackets

16U Boys Division 2 East
Date: 8/21,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/29,10/2,10/3
Venue: SAMSOM SPORTS COMPLEX (EST)
BAYLOR (EST)
KATIE HUNTER FIELDS (EST)
HICKORY CREEK PARK (EST)
RINGGOLD HIGH SCHOOL (EST)
Brackets: All Brackets

16U Boys Division 2 West
Date: 8/21,8/29,9/8,9/11,9/12,9/18,9/25,10/1,10/10,10/15
Venue: ENSWORTH HIGH SCHOOL (CST)
PROGRESS PARK (CST)
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY (CST)
Mike Rose Soccer Complex
HOUSTON MIDDLE SCHOOL (CST)
Brackets: All Brackets

16U Boys Division 2 Central
Date: 8/28,8/29,9/8,9/11,9/18,9/24,9/26,9/29,10/16,10/24
Venue: GALATIN HIGH SCHOOL (CST)
SMYRNA ROTARY SOCCER PARK (CST)
MOSS WRIGHT (CST)
FORT BLUFF CAMP (EST)
RHEA COUNTY HIGH SCHOOL (EST)
RSCSC (CST)
Brackets: All Brackets

16U Boys Division 2 Middle
Date: 9/2,9/25,9/26,9/30,10/1,10/2,10/3,10/9
Venue: WCSC (CST)
Ridley Park
HERITAGE SOCCER COMPLEX
Spring Hill High School
Brackets: All Brackets

16U Boys Division 3 West
Date: 8/29,9/9,9/12,9/25,9/26,10/3,10/9,10/10
Venue: HERITAGE SOCCER COMPLEX
WCSC (CST)
Spring Hill High School
Drakes Creek (CST)
MOSS WRIGHT (CST)
Blackman High School
CROCKETT PARK (CST)
Freeman Park
LEXINGTON SOCCER COMPLEX (CST)
Brackets: All Brackets

16U Boys Division 3 East
Date: 8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/17,10/23
Venue: Wilson United
JLRA (CST)
South Doyle High School
HERITAGE HIGH SCHOOL (MARYVILLE)
REDOUBT FUTBOL COMPLEX (EST)
Oak Ridge HS
Manchester Sports Complex
PCSC- Cookeville
Brackets: All Brackets

17U Boys Division 1
Date: 8/15,8/21,8/22,8/25,8/28,8/29,9/4,9/5,9/7,9/11,9/12,9/15,9/18,9/19,9/22,9/25,9/26,9/29,10/2,10/3,10/13,10/16,10/17
Venue: DUER SOCCER COMPLEX (CST)
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY (CST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON (CST)
RSCSC (CST)
SMYRNA ROTARY SOCCER PARK (CST)
FELLOWSHIP CHURCH (CST)
CROCKETT PARK (CST)
Mike Rose Soccer Complex
PCSC- Cookeville
PROGRESS PARK (CST)
ENSWORTH HIGH SCHOOL (CST)
WCSC (CST)
LEXINGTON SOCCER COMPLEX (CST)
HOUSTON MIDDLE SCHOOL (CST)
Brackets: All Brackets

17U Boys Division 2 East
Date: 8/21,9/11,9/12,9/18,9/19,9/29,10/2,10/3
Venue: MAYOR BOB LEONARD PARK
WAYNE HANSARD (EST)
MCMINN SOCCER COMPLEX (EST)
South Doyle High School
CAMP JORDAN (EST)
LAKESHORE PARK (EST)
Brackets: All Brackets

17U Boys Division 2 West
Date: 9/12,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/4,10/10,10/23
Venue: Spring Hill High School
HOUSTON MIDDLE SCHOOL (CST)
WCSC (CST)
FELLOWSHIP CHURCH (CST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON (CST)
CROCKETT PARK (CST)
LEXINGTON SOCCER COMPLEX (CST)
Brackets: All Brackets

17U Boys Division 2 Central
Date: 8/22,8/28,9/12,9/26,10/2,10/10,10/20
Venue: PCSC- Cookeville
ENSWORTH HIGH SCHOOL (CST)
SMYRNA ROTARY SOCCER PARK (CST)
MOSS WRIGHT (CST)
Wilson United
E.S. ROSE COMPLEX
Brackets: All Brackets

17U Boys Division 3
Date: 8/21,9/4,9/11,9/12,9/18,9/25,10/2,10/3,10/17
Venue: MOSS WRIGHT (CST)
UTC Intramural Complex
Drakes Creek (CST)
WHITE HOUSE SOCCER COMPLEX (CST)
Wilson United
WALKER VALLEY HIGH SCHOOL (EST)
Manchester Sports Complex
Greater Cleveland Soccer Complex
Brackets: All Brackets

18U Boys Division 1
Date: 8/14,8/15,8/18,8/21,8/22,8/28,8/29,9/1,9/4,9/5,9/11,9/12,9/15,9/18,9/19,9/22,9/25,9/26,9/29,10/2,10/3,10/6,10/13,10/16,10/17
Venue: WCSC (CST)
JOHN PAUL II (CST)
SAMSOM SPORTS COMPLEX (EST)
Ridley Park
Camp Widjiwagan
RSCSC (CST)
LEXINGTON SOCCER COMPLEX (CST)
Blackman High School
Oakland High School
BAYLOR (EST)
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY (CST)
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
ENSWORTH HIGH SCHOOL (CST)
HOUSTON MIDDLE SCHOOL (CST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON (CST)
HYSA (CST)
PROGRESS PARK (CST)
Brackets: All Brackets

18U Boys Division 2 East
Date: 8/21,8/28,9/4,9/8,9/11,9/12,9/18,9/21,9/29,10/2,10/23,10/24
Venue: BAYLOR (EST)
Cookeville High School
SAMSOM SPORTS COMPLEX (EST)
VULCAN PARK (EST)
EASTMAN PARK @ HORSE CREEK (EST)
MAYOR BOB LEONARD PARK
Lonsdale Sports Complex
FORT BLUFF CAMP (EST)
RINGGOLD HIGH SCHOOL (EST)
Brackets: All Brackets

18U Boys Division 2 West
Date: 8/29,9/6,9/12,9/24,9/25,9/26,10/1,10/2,10/16,10/23,10/24
Venue: DICKSON HIGH SCHOOL (CST)
Clarksville Academy Sports Complex
RSCSC (CST)
METRO SOCCER COMPLEX AT DELL
Ridley Park
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON (CST)
HERITAGE SOCCER COMPLEX
Mike Rose Soccer Complex
Brackets: All Brackets

19U Boys Division 1
Date: 8/26,8/28,8/29,9/2,9/3,9/4,9/5,9/11,9/12,9/14,9/18,9/19,9/24,9/25,9/26,9/29,9/30,10/2,10/3,10/10,10/13,10/19,10/22,10/23
Venue: RSCSC (CST)
DUER SOCCER COMPLEX (CST)
FELLOWSHIP CHURCH (CST)
SMYRNA ROTARY SOCCER PARK (CST)
CAMP JORDAN (EST)
WCSC (CST)
CROCKETT PARK (CST)
MAYOR BOB LEONARD PARK
MC FEE (EST)
Oakland High School
RINGGOLD HIGH SCHOOL (EST)
Drakes Creek (CST)
MOSS WRIGHT (CST)
PCSC- Cookeville
EASTMAN PARK @ HORSE CREEK (EST)
Independence High School
Blackman High School
Brackets: All Brackets

19U Boys Division 2 East
Date: 8/15,8/21,8/22,8/28,8/29,9/4,9/11,9/12,9/18,9/22,9/26,10/1,10/2,10/6,10/16,10/17,10/18
Venue: GREENVILLE HIGH SCHOOL (EST)
MAYOR BOB LEONARD PARK
ALLIANCE PARK (EST)
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
HICKORY CREEK PARK (EST)
PCSC- Cookeville
VULCAN PARK (EST)
SMYRNA ROTARY SOCCER PARK (CST)
Brackets: All Brackets

19U Boys Division 2 West
Date: 8/22,8/28,9/4,9/5,9/10,9/12,9/16,9/18,9/19,9/24,9/25,9/26,10/1,10/2,10/3
Venue: PROGRESS PARK (CST)
NORTH PARK (CST)
Wilson United
TED RHODES METRO CENTER (CST)
EZELL PARK (CST)
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY (CST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON (CST)
Friendship Christian School
Mike Rose Soccer Complex
METRO SOCCER COMPLEX AT DELL
LEXINGTON SOCCER COMPLEX (CST)
WC JOHNSON (CST)
Brackets: All Brackets

12U Girls Division 1
Date: 8/14,8/22,9/11,9/12,9/18,9/25,10/2,10/3,10/10,10/15,10/17,10/23,10/24
Venue: RSCSC (CST)
CAMP JORDAN (EST)
Mike Rose Soccer Complex
CROCKETT PARK (CST)
WCSC (CST)
HYSA (CST)
Brackets: All Brackets

12U Girls Division 2 East
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/23
Venue: RSCSC (CST)
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
LAKESHORE PARK (EST)
VULCAN PARK (EST)
MOSS WRIGHT (CST)
Knoxville Adaptive Education Center
Brackets: All Brackets

12U Girls Division 2 Central
Date: 8/28,9/11,9/12,9/25,9/26,9/28,10/2,10/3,10/21
Venue: Ridley Park
HERITAGE SOCCER COMPLEX
WCSC (CST)
Brackets: All Brackets

12U Girls Division 2 West
Date: 8/28,9/19,9/24,9/30,10/1,10/2,10/3,10/8,10/17
Venue: HYSA (CST)
NORTH PARK (CST)
Mike Rose Soccer Complex
WCSC (CST)
Forrest Street Park
HERITAGE SOCCER COMPLEX
Brackets: All Brackets

13U Girls Division 1
Date: 9/2,9/10,9/11,9/18,9/24,9/25,9/26,10/1,10/2,10/8,10/17,10/22,10/24,10/30,10/31,11/5,11/6,11/7,11/13,11/14,11/18,11/21,12/4
Venue: WCSC (CST)
CROCKETT PARK (CST)
FRANKLIN ROAD ACADEMY (CST)
PCSC- Cookeville
MOSS WRIGHT (CST)
TRINITY CHRISTIAN ACADEMY (CST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON (CST)
ROCKY TOP SPORTS WORLD (CST)
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
SMYRNA ROTARY SOCCER PARK (CST)
Manchester Sports Complex
REDOUBT FUTBOL COMPLEX (EST)
RSCSC (CST)
RINGGOLD HIGH SCHOOL (EST)
Brackets: All Brackets

13U Girls Division 2 East
Date: 8/29,9/11,9/12,9/24,9/25,10/16,10/24,10/29,10/30,10/31,11/6
Venue: Drakes Creek (CST)
MAYOR BOB LEONARD PARK
LAKESHORE PARK (EST)
MOSS WRIGHT (CST)
RSCSC (CST)
EASTMAN PARK @ HORSE CREEK (EST)
Brackets: All Brackets

13U Girls Division 2 West
Date: 8/29,9/1,9/2,9/10,9/19,9/23,9/26,10/3,10/7,10/19,10/23,10/24,10/30,11/3,11/6,11/11,11/13,11/14
Venue: CROCKETT PARK (CST)
PROGRESS PARK (CST)
WCSC (CST)
Mike Rose Soccer Complex
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON (CST)
HERITAGE SOCCER COMPLEX
LEXINGTON SOCCER COMPLEX (CST)
MRSC (CST)
Brackets: All Brackets

13U Girls Division 3 East
Date: 9/11,9/12,10/3,10/17,10/28,10/30,11/6
Venue: VULCAN PARK (EST)
LAKESHORE PARK (EST)
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
RINGGOLD HIGH SCHOOL (EST)
Triple Creek Park
BAYLOR (EST)
Brackets: All Brackets

13U Girls Division 3 West
Date: 9/11,9/25,10/9,10/10,10/30,11/5,12/4
Venue: WCSC (CST)
MOSS WRIGHT (CST)
PROGRESS PARK (CST)
LEXINGTON SOCCER COMPLEX (CST)
Pleasant View Park
CHRISTIAN PRESBYTERIAN ACADEMY (CST)
UNIVERSITY SCHOOL OF JACKSON (CST)
Brackets: All Brackets

14U Girls Division 1
Date: 9/26,10/22,10/30,10/31,11/5,11/7,11/13,11/16,11/20,12/5,3/26,4/9,4/10,4/24
Venue: CROCKETT PARK (CST)
WCSC (CST)
RINGGOLD HIGH SCHOOL (EST)
LEXINGTON SOCCER COMPLEX (CST)
RSCSC (CST)
CAMP JORDAN (EST)
MOSS WRIGHT (CST)
FRANKLIN ROAD ACADEMY (CST)
DUER SOCCER COMPLEX (CST)
Brackets: All Brackets

14U Girls Division 2
Date: 9/10,9/11,10/17,10/24,11/6,11/13
Venue: WCSC (CST)
CROCKETT PARK (CST)
Cleveland T. Grimes Soccer Complex
BAYLOR (EST)
Oakland High School
RSCSC (CST)
Brackets: All Brackets

14U Girls Division 3
Date: 8/28,9/11,9/25,9/26,10/9,10/16,10/21,10/28,11/4,11/6,11/7,11/14
Venue: ENSWORTH HIGH SCHOOL (CST)
RSCSC (CST)
Triple Creek Park
WCSC (CST)
Harding Academy(Nashville)
Oakland High School
Brackets: All Brackets